ПВХ труби для свердловин

Артезіанська свердловина стабільно забезпечує водопостачання, поставляючи воду з глибинних вапняних шарів. Такий водозабір безперебійно працює понад 50 років. Однак для облаштування надійної свердловини необхідні якісні труби.

Сучасна практика облаштування свердловин передбачає використання пластикових обсадних труб, що збільшує термін експлуатації свердловини до 80 років. При цьому її продуктивність постійна і залежить від запасів води і конструкції.

 

Серед обсадних труб їх різних полімерних матеріалів найбільш ефективними є обсадні труби з НПВХ, що обумовлено такими їх перевагами при використанні в будівництві артезіанських свердловин:

● дешевше сталевих труб;

● можуть піддаватися обробці всіма хімічними засобами для регенерації та дезінфекції;

● набагато легше сталевих труб;

● володіють відмінною міцністю до зовнішнього тиску;

● стійкі до впливу корозії;

● мають високу міцність на розтяг;

● збільшують термін служби свердловини (понад 50 років)

● успішно сприймають ударні навантаження;

● наявність різьбового сполучення суттєво спрощує процес монтажу;

● відсутність заростання продовжує термін роботи насосного обладнання;

● наявність розтрубів з ущільнювальним кільцем забезпечує додаткову ізоляцію;

● тип кріплення «труба в трубу» забезпечує надійність усього стовбура свердловини;

● можуть монтуватися на глибині понад 100 м.

 

Калуський трубний завод випускає обсадні труби з полівінілхлориду (ПВХ) з трапецеїдальною різьбою відповідно до ТУ У В.2.7-22.2-35615975-002: 2013 «Труби і корпуси фільтрів з трапецеїдальною різьбою з непластифікованого полівінілхлориду для свердловин. Технічні умови.

ПВХ труби для свердловин      ПВХ труби

Для виробництва цієї продукції використовується високоякісна сировина відомих європейських постачальників Fortischem a. s. M. R. (Словаччина), BorsodChem Zrt. (Угорщина), Anwil С.А. (Польща), якій властиві найбільш високі фізико-механічні показники НПВХ. Результати досліджень процесів старіння полівінілхлориду показали, що технологічні характеристики матеріалу залишаються незмінними протягом 50 років і більше.

Труби виробляються в наступному діапазоні діаметрів: 90, 113, 125, 140, 165, 195 і 225 мм. Труби відпускаються у відрізках довжиною 1, 2, 3, 4 і 5 м. Колір труб - сірий.

Обсадні труби їх ПВХ дуже зручні в монтажі. Вони з'єднуються одна з одною за допомогою спеціальної різьби. На КаТЗ нарізка різьби здійснюється за допомогою різьбонарізного верстата виробництва відомої італійської фірми SICA. Застосування такого високотехнологічного обладнання забезпечує відмінну якість різьбового з’єднання , що гарантує герметичність і надійність монтажу обсадних труб. Кожне таке з'єднання додатково ущільнюється спеціальним гумовим ущільнювальним кільцем, яке поставляється в комплекті з трубою.

Калушский трубный завод © 2008 - 2022

Developer: O. Protchenko.