Труби ПВХ каналізаційні

Каналізаційні ПВХ труби ефективно використовуються при спорудженні та реконструкції самопливних каналізаційних мереж, в зовнішніх каналізаційних мережах будинків і споруд, для відведення стічних вод (в т.ч. і промислових), газоподібних і рідких середовищ температурою від 0 до 45 °С (зважаючи на хорошу хімічну стійкість ПВХ).

ПВХ трубам для каналізації властиві наступні характеристики та переваги в порівнянні з каналізаційними трубами з інших матеріалів:

• в п'ять разів легше металевих труб;

• не схильні до заростання і розвитку мікроорганізмів – у процесі експлуатації на їхній внутрішній поверхні не утворюються відкладення;

• не схильні до корозії;

• стійкі до дії кислот, лугів і солей;

• хороші гідравлічні властивості забезпечують прекрасну пропускну спроможність трубопроводу;

• їх питома теплопровідність наближається за значенням до теплопровідності ізоляційних матеріалів;

• вибухобезпечні, нетоксичні, належать до важкогорючих матеріалів, їх температура займання 500 °С.

• легко переміщуються і просто монтуються, що дозволяє істотно заощадити на монтажі.

Труби ПВХ каналізаційніPVKH kanalizatsionnyye

На Калуському трубному заводі ПВХ труби для зовнішньої каналізації виробляються відповідно до ДСТУ Б В.2.5-32: 2007 «Труби безнапірні з поліпропілену, поліетилену, непластифікованого полівінілхлориду та фасонні вироби до них для зовнішніх мереж каналізації будинків і споруд та кабельної каналізації. Технічні умови». Цей сегмент трубної продукції охоплює наступний діапазон діаметрів: 110, 160, 200, 250, 315 і 400 мм зі стандартними розмірними співвідношеннями SDR 51 (SN 2), SDR 41 (SN 4) і SDR 33 (SN 8). Труби випускаються в стандартних відрізках довжиною 1, 2, 3 і 6 м. Колір труб - помаранчевий.

Також як і напірні, безнапірні каналізаційні ПВХ труби виробляють з розтрубом і гумовим ущільнювальним кільцем на одному з кінців труби. Гумові ущільнювальні кільця виробництва німецької компанії MDS (Німеччина) забезпечують відмінну герметичність з'єднань.

Калушский трубный завод © 2008 - 2022

Developer: O. Protchenko.