Гофровані каналізаційні труби

В останні роки в каналізаційних мережах все частіше використовуються двошарові гофровані поліетиленові труби типу КОРСИС. Сфера їх застосування – будівництво та ремонт зовнішніх мереж безнапірної і зливової каналізації, транспортування стоків та інших рідких та газоподібних середовищ, до яких поліетилен хімічно стійкий, при постійній робочій температурі від 0 до 45 ºС (можливі короткочасні підвищення температури до 60 ºС).

Труби типу КОРСИС виробляються відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.5-32: 2007 «Труби безнапірні з поліпропілену, поліетилену, непластифікованого полівінілхлориду та фасонні вироби до них для зовнішніх мереж каналізації будинків і споруд та кабельної каналізації».

Гофровані каналізаційні труби

У якості сировини для каналізаційних гофрованих труб використовуються трубні марки поліетилену типу ПЕ 63 і ПЕ 80. Труби випускаються в діапазоні діаметрів від 110 до 1200 мм з кільцевою жорсткістю SN4, SN8. Їх зовнішня поверхня чорного кольору (для оптимізації светостабілізаціонних властивостей) є гофрованим профілем, конструкція якого забезпечує підвищену кільцеву жорсткість. Завдяки цьому такі труби можна прокладати на глибині від 1 до 10 м. Гладка внутрішня поверхня – білого кольору для полегшення візуального огляду та діагностики стану труби. Труби відпускаються в прямих відрізках завдовжки 6 і 12 м. За запитом споживача можливе виготовлення відрізків труб інший стандартної довжини.

Kanalizatsiya GOFRA hofrovani truby

У порівнянні з трубами з традиційних матеріалів – бетону і чавуну – двошарові гофровані каналізаційні труби КОРСИС для безнапірної і зливової каналізації мають наступні незаперечні переваги:

● стійки до більшості агресивних середовищ, не схильні до руйнівного впливу газової корозії;

● Не заростають – у процесі експлуатації на внутрішній поверхні не утворюються відкладення;

● в 8-10 разів легше чавунних і бетонних труб;

● здатні витримувати змінні навантаження від ґрунту;

● герметичність їх з'єднання набагато вища, ніж герметичність з'єднання труб з традиційних матеріалів;

● існує можливість багаторазового перемонтажу при низьких витратах;

● стоки, замерзлі всередині гофрованою поліетиленовою каналізаційної труби, не пошкодять її;

● токсикологічно і бактеріологічно безпечні;

● прості в обслуговуванні (легко замінюються і ремонтуються);

● поворот траси на невеликий кут може бути реалізований шляхом повороту труби в розтрубних з'єднань.

У порівнянні з гладкостінними (монолітними) поліетиленовими трубами двошарові гофровані каналізаційні труби з поліетилену мають значно меншу масу – в 2,5-3 рази при збереженні кільцевої жорсткості.

Калушский трубный завод © 2008 - 2022

Developer: O. Protchenko.